Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

NETRADICINĖ GAMTOS PAMOKA „Veido odos priežiūra“

        2022 m. gegužės 30 d. 6b klasės mokiniams vyko paskaita apie veido odos priežiūrą, kurią vedė, daugiau  kaip 10 metų kosmetologe dirbanti, suaugusiems užsiėmimus vedanti, o taip pat ir buvusi Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos auklėtinė – Žiedūnė Vitė. Kosmetologė dalindamasi sava patirtimi, įvairiais patarimais papasakojo kaip prižiūrėti veido odą, kokių priemonių ir veiksmų vengti, kaip maitintis, kad veido oda būtų sveika ir graži.

        Mums, mokiniams, ši paskaita buvo naudinga ir labai patiko. Įdomu buvo išgirsti specialistės pastebėjimus apie šiuolaikinį kartais ne tikrą „grožį”, kurį kasdien matome internete, socialiniuose tinkluose. Naudingi patarimai, apie tai, kokias priemones (ne-)naudoti mūsų amžiuje. Kokių higienos principų turime laikytis, norėdami išvengti bėrimų ir spuogų. Kodėl svarbu veido odą prausti du kart per dieną ir ne vien vandeniu. Kodėl reikia vengti kosmetikos. O ją panaudojus švariai veido odai leisti kvėpuoti.

        Sužinojome, kad mūsų valgomi maisto produktai atsakingi ne tik už sveikatą, bet ir už odos būklę. Kokį maistą geriausia rinktis, o kurio vartoti saikingiau, norint išsaugoti skaisčią bei lygią odą?

        Sakoma, kad oda yra geriausias sveikatos atspindys, todėl net ir brangiausios kosmetikos priemonės nepaslėps netinkamos kūnui mitybos rezultatų.

        Norėdami gražios odos, į mitybą turime įtraukti kuo daugiau vaisių ir daržovių. Atsisakyti greito maisto, užkandžių, šokolado. Stebėti, ar pieno produktai nedirgina odos ir nesukelia bėrimų. Rinktis kuo natūralesnius produktus. Ir nepamiršti gerti vandenį. Mūsų amžiuje bent 1.5 l per dieną. Visų svarbiausia tiek vidumi, tiek išore būti švariems ir daug šypsotis!

 

Viltė Gražulevičiūtė 6b klasės mokinė

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt