Naktis mokykloje

Gražų birželio 22-osios vakarą 6ki klasės mokiniai susirinko į mokyklą švęsti nakties mokykloje. Smagu, kad prie šio renginio prisidėjo vieno mokinio vyresnysis brolis Tadas. Vakarą pradėjome sportinėmis žaidynėmis, žaidėme kvadratą, futbolą bei mokinių mėgstamą „Bulvę“. Sugrįžus į mokyklos vidų visų laukė mamos Ingos bulvių plokštainis. Pavalgę ir atgavę jėgas žaidėme monopolį, statėme kaladėlių namelį, slėpynes bei kitus stalo žaidimus. Vėliau sulaukėme mamos Ilonos picų, kurias suvalgėme labai greitai. Po vakarienės organizavome dainų karaokė. Vakaro seansui pasirinkome filmą „Nerve“, aptarėme veikėjus, analizavome, diskutavome. Saulei patekėjus, be miego, tačiau vis dar kupini jėgų susitvarkėme klasę ir laukėme atvykstančių tėvelių.