MŪSŪ TĖVYNĖ – LIETUVA

Virš jo tą mėlynę
Vadinam Tėvyne.

(J. Nekrošius „Tėvynė“)

Tokiais žodžiais specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai pradėjo pamoką „Mūsų Tėvynė – Lietuva“, skirtą Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo dienai paminėti,

Visi turi savo tėvynę. O kas yra tavo Tėvynė? Ką žinai apie Lietuvą? Į tokius klausimus atsakymų ieškojo specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai vasario 14 d. kartu su savo mokytojomis Ž. Klimiene ir V. Burduliene.

Pamokos tikslas – puoselėti tautiškumo, pilietiškumo ir patriotizmo jausmą, skatinant vaikų domėjimąsi Lietuvos istorija, plečiant žinias apie mūsų krašto žymius žmones, ugdant kūrybingumą, išradingumą, tobulinant bendradarbiavimo įgūdžius. .Mokiniai prisiminė, kokia šalis yra mūsų tėvynė, kodėl ji vadinama mūsu Tėvyne, kokie mūsų valstybės simboliai? Kartu tyrinėjo Lietuvos žemėlapį, vardino, kokios valstybės yra Lietuvos kaimynės, deklamavo eilėraščius apie Lietuvą, išsakė savo mintis apie mūsų gimtinę. „Kūrybinėse dirbtuvėlėse“ mokiniai  klijavo trispalvį  darbelį Lietuvos vėliava”.

Specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokytojos Ž. Klimienė, V. Burdulienė