Mūsų rugsėjo pirmoji

Šių metų Rugsėjo 1 diena 7B klasės bendruomenei buvo išskirtinė. Kai beveik visos Lietuvos mokyklos perkėlė Mokslo ir žinių šventę į rugsėjo 3 dieną, mūsų klasė nutarė niekur nieko nekelti ir atšvęsti šią dieną taip, kad atsimintume ilgai.

Taigi apie viską iš pradžių.

Rugsėjo 1 diena, 09:00 valanda. 7B klasės mokinių tėvelių automobiliai pajuda iš  Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos kiemo Galadusio ežero link.

Atvykstame į Lenkijos teritorijoje esantį Liniowy park, kuris įkurtas šalia itin gražaus Galadusio ežero, besidriekiančio per dviejų valstybių teritoriją. Bet mūsų klasei svarbu ne tik grožėtis tobula gamta. Mums taip pat svarbu aktyviai praleisti laiką ekstremalių atrakcionų parke – visi tik ir trokštame praskristi lynais tarp medžių!.. Vieni labai rimtai kibome į išbandymus, kiti tiesiog smagiai pakvailiojome ir aktyviai praleidome laiką.

Nors ir nuvargome beskrajodami lynais, aktyvią iškylą prie ežero tęsėme toliau: žvejojome, maudėmės ir plaukiojome vandens dviračiais. O kad naujiems mokslo metams pasirengtume ne tik fiziškai, bet ir palavintume protą, mūsų dar laukė auklėtojos parengtas klausimų turas, kur už kiekvieną teisingai atsakytą klausimą buvo galima laimėti prizą.

Deja, alkis priminė apie save, o mes prisiminėme, kad atsivežėme dešrelių. Ir, žinoma, nieko nėra skaniau, kaip visiem kartu prie didelio laužo kepti dešreles ir jas skaniai valgyti. Buvimas drauge dar labiau sutvirtino ir taip draugišką mūsų klasės bendruomenę.

Štai kaip įsimintinai visi atšventėme  Rugsėjo pirmąją!

Tikimės, kad gerai pradėti naujieji mokslo metai nepagailės mums ir gerų mokymosi rezultatų.