MMB konkursas – mugė

100_0716

Praeitą savaitę Alytuje (prekybos centre „Rimi“) vyko mokomųjų mokinių bendrovių (MMB) konkursas – mugė. Mokomosios mokinių bendrovės – tai „Junior Achievement Lietuva“ organizuojamas projektas. Pasak „Lietuvos Junior Achievement „ Dzūkijhos regiono kuratoriausw Donato Vasiliausko, tai – išskirtinis projektas, leidžiantis mokiniams praktiškai išbandyti save kuriant savo verslą. Į MMB mugę sugužėjo ne tik alytiškiai, bet ir iš kitų Dzūkijos miestų: Druskininkų, Daugų ir Lazdijų. Lazdijų rajoną atstovavo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos MMB „Žara“.

Mugėje jaunieji verslininkai pristatė savo verslo idėjas, pademonstravo komandinio darbo įgūdžius, pardavimų techniką bei suvokimą apie verslą, bendrovės veiklą, finansus, įgytą patirtį ir rezultatus. Buvo vertinama jaunųjų verslininkų gaminio ar paslaugų idėja, veiksmingo darbo ir vadybos strategija, o Alytaus miesto gyventojai turėjo progos įsigyti unikalių mugėje parduodamų prekių. Konkurso – mugės dalyviai buvo apdovanoti skirtingomis nominacijomis. Lazdijiečiams atiteko Dzūkijos regioninės mokomųjų mokinių mugė 2016 Diplomas „Už didžiausią eksporto perspektyvą“, o MMB „Žara“ prezidentė Sonata Češkevičiūtė pripažinta lydere ir gavo teisę prisijungti prie JA Alumni Lithuania klubo ir jo veiklos.