MAŽIEJI CHEMIKAI

Atlikdami bandymus, eksperimentuodami vaikai ne tik sužino apie juos supantį pasaulį, ugdosi ir plėtoja tiriamojo darbo, kritinio mąstymo gebėjimus bei įgūdžius, bet ir mokosi bendrauti.

Sausio 16 d. specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai su savo mokytojomis Ž. Klimiene, V. Burduliene lankėsi chemijos kabinete. Užsiėmimą vedė chemijos mokytoja A. Eidukaitienė. Ji vaikams paaiškino, kas yra chemija, ką veikia vyresnių klasių mokiniai šioje laboratorijoje. Parodė indelius, naudojamus atliekant bandymus, pademonstravo, kaip skirtingai pakeičia spalvą įvairios medžiagos, patekusios į rūgšties ar šarmo tirpalus. Mokiniai ir patys galėjo pripilti į indelį vandens, įdėti sodos miltelių, išmaišyti skystį mentele. Įdomu buvo apžiūrėti indeliuose pasikeitusius tirpalus. Tai pirmoji mokinių pažintis su chemijos mokslu.