Mamyčių šventė specialiojoje (lavinamojoje) klasėje

Kartu su pavasariu, su pirmaisiais žibučių žiedais, su sodų žydėjimu, su gamtos pabudimu į mūsų namus ateina pati gražiausia ir šilčiausia šventė – Motinos diena. Mama – pats gražiausias žodis žemėje. Jis mus lydi nuo pirmo žodžio, nuo pirmo žingsnio. Nėra ir nebus artimesnio žmogaus, švelnesnių rankų, šiltesnio žvilgsnio už mamos.

Gegužės 3 dieną  specialiosios (lavinamosios) klasės mokinukai į gražiausią pavasario šventę „Tau, Mama…“ pakvietė savo mamas. Jie savo mamytėms paruošė mažą, bet nuoširdžią programėlę, kad galėtų  kiekvienas pasakyti, kaip myli savo Mamytę. Su didele meile ir nuoširdumu jie pagamino mamoms dovanėles ir atvirukus. Šventėje dalyvavo ir Motiejaus Gustaičio gimnazijos mergaičių ansamblis. Jų atliekamos dainos giliai palietė kiekvienos mamos širdį.  Dėkojame ansamblio vadovei Laimai Jakulevičienei.

Vaikams buvo svarbu, kad jų mamytės buvo šalia, kad didžiavosi jais, savo vaikais, kad dėkodamos priėmė jų dovanėles ir žodžius.

Mokytoja  V. Burdulienė