Maitinkimės sveikai, judėkime linksmai

Rugsėjo 17 dieną mūsų mokykloje vyko sveikatingumo ir sporto diena ,,Maitinkimės sveikai, judėkime linksmai”. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai ir pradinių klasių mokiniai sveikatingumo ir sporto dieną pradėjo nuotaikinga ,,Flinto” mankšta. Po to sekė mįslių konkursas ,,Menų mįslę keturgyslę”. Už teisingą įminimą, vaikai buvo apdovanoti prizais. Įminę visas mįsles, skubėjo piešti vaisius ir daržoves. Jas ,,sukrovė” į kraitę ,,Auksinis rudenėlis”. Po šios užduoties atėjo laikas pasportuoti. Komandos lenktyniavo estafetėse, varžėsi su draugu taiklumo rungtyje. Vėliau lauke iš gamtinės medžiagos ,,audė” nuostabius ,,Rudens kilimėlius”. Pasigrožėję savo kūriniais, užrištomis akimis degustavo rudens gėrybes – turėjo atspėti, ką suvalgė. Renginio pabaigoje, po visų atliktų užduočių, vaišinosi šviežiais vaisiais ir uogomis.