LR Konstitucijos egzamino I etape dešimt nugalėtojų

2019 m. spalio 3 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje LR Konstitucijos egzamino I etape dalyvavo 148 mokiniai. LR Konstitucijos egzaminas organizuojamas jau 13 metų.ir jį organizavo LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėju – Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda. Egzamino užduotis rengė Mykolo Romerio universiteto profesorė dr. Milda Vainiutė, profesorius dr. Vytautas Sinkevičius bei lektorė Juta Večerskytė – Alshaiban. Moksleiviams skirtas užduotis rengti padeda Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje LR Konstitucijos egzamino I etapą organizavo koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Pavasarienė, istorijos vyr. mokytoja Audronė Pileckienė, istorijos mokytoja metodininkė Salomėja Paškevičienė, istorijos vyr. mokytojas Robertas Janulevičius.

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje darbus vertino sudaryta Vertinimo komisija. LR Konstitucijos I etapo nugalėtojais tapo šie mokiniai: Meda Štarolytė (3gc kl.), Monika Sušinskaitė  (2ga kl.), Paulius Čepulis (2gb kl.), Justinas Jankauskas (2gc kl.), Giedrė Brazytė (2gc kl.), Geisvilė Martinkevičiūtė (2gc kl.), Goda Levickaitė (2 gc kl.), Roberta Dereškevičiūtė (2gc kl.), Augustė Skripkaitė (2gc kl.), Kamilė Pečiulytė (1ga kl.). Šie mokiniai spalio 17 d. dalyvaus Konstitucijos egzamino II etape.

Pasibaigus LR Konstitucijos egzamino I etapui nugalėtojams buvo įteikti Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos direktorės Jurgitos Mozerienės vardu Diplomai.

Istorijos vyr. mokytoja Audronė Pileckienė