Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

LMGG taurės aisštoko turnyru pradedame Europos judumo savaitę

        Rugsėjo 12 d. Lazdijų gimnazijos aisštoko aikštelėje vyko jau tradiciniu tapęs gimnazijos taurės aisštoko turnyras. Dėl Covid 19 pandemijos negalėjo atvykti Lenkijos, Suomijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos komandos. Tačiau mini turnyras vyko tarp Lazdijų gimnazijos bavariškojo akmenslydžio sportininkų. Varžybos vyko asmeninėse taiklumo rungtyse. Turnyras, prasidėjęs ryte, truko iki vėlyvos popietės. Iš viso dalyvavavo 11 sportininkų. Taikliausias žaidėjas, aplenkęs visus, tapo Titas Malinauskas. Antrą vietą užėmė buvęs mūsų mokinys – Justinas Buzas, trečią vietą iškovojo Titas Karakas. Varžybose debiutavo ir trys merginos. Tai Naida Petruškevičiūte, Joana Lukaševič ir Dominyka Vidūnaitė. Joms sekėsi visai neblogai. Joana bendroje užskaitoje užėmė 5 vietą.

        Varžybų rėmėjas – Lietuvos aisštoko federacija – dovanojo sportininkams gražias taures ir skanius pietus po turnyro. Ačiū už puikią aisštoko šventę Vygantui Zalieckui – Lietuvos aisštoko asocijacijos gen. sekretoriui ir visiems dalyvavusiems turnyre.

 

Komandos treneris Žilvinas Eidukaitis,

foto Vygantas Zalieckas

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt