Link OLIMPO

2021 metų sausis, tai ne tik pirmas metų mėnuo, paskutinis pirmo pusmečio mėnuo, bet ir rajoninių olimpiadų mėnuo. Gabiausiems mūsų gimnazijos mokiniams tikras iššūkis. Per savaitę po dvi olimpiadas ir jos abi paskutinėmis darbo dienomis. Jauni, energingi ir kupini išminties gimnazijos mokiniai rungėsi chemijos, biologijos, anglų kalbos, matematikos olimpiadose. Visos olimpiados vyko nuotoliniu būdu, stebint darbo procesą.

Sausio 15 dieną vyko 69-oji Lietuvos mokinių matematikos II etapo olimpiada. Joje dalyvavo gausus Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokinių būrys. Daliai mokinių tai buvo ketvirtoji rajoninė olimpiada per devynias dienas.  Puikiai užduotis sprendė 1gb klasės Ugnius Vaičeskas I vieta, 2gb Rytis Naujalis I vieta, 4gc Sofija Salatkaitė I vieta. Tik nedaug nuo pirmaujančių atsiliko ir antras vietas savo klasių grupėse  užėmė 2gc klasės Gabija Gerasimovaitė, 3gb Paulius Čepulis. III vietos   laimėtojai: 1gb klasės Gustas Valaika, 2gc Kristupas Kalvaitis, 3gc Daugantas Pauliukonis, 4gc Augustė Paciukonytė. Šiuos mokinius moko Gita Galminienė, Romualda Kardokaitė, Jurgita Magilevičiūtė, Regina Leskevičiūtė.

Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir sveikiname visus nugalėtojus, prizininkus, sprendusius ir lavinusius savo matematinius gebėjimus.

Respublikinėje Lietuvos mokinių matematikos olimpiadoje 2021 metais turi galimybę dalyvauti absoliutus 2020 metų 68-osios Lietuvos mokinių  matematikos II etapo nugalėtojas 3gb klasės mokinys Paulius Čepulis.

Regina Leskevičiūtė