Lietuvos Penktokų Olimpiados (LPO) nemokami konkursai

Esi penktokas? Turi draugą ar giminaitį penktoką? Tuomet puiku! Ši žinutė kaip tik tau! Iki kovo 11 dienos visoje Lietuvoje vyks Lietuvos Penktokų Olimpiados (LPO) nemokami konkursai. Juos organizuoja ne kas kitas, o šios mokyklos 2 mokiniai! Ugnius bei Naida – šeštokai. LPO specialiai organizuojamas Lietuvos valstybės šimtmečiui, tad nepamiršk prisijungti prie LPO dalyvių bendruomenės! O štai kovo 15 dieną jau galėsite išvysti pirmą kartą organizuojamo LPO rezultatus! Nori sudalyvauti? Užsuk į http://lpolimpiada.tk – oficialią LPO svetainę, spustelk mygtuką “Junkis ir dalyvauk”, prisijunk ar prisiregistruok bei galiausiai spustelk mėlyną mygtuką “Dalyvauti” ir tu jau dalyvauji! LPO komanda linki tau sėkmės!

Dėkojame:
        Už straipsnius: Olimpiados.lt (olimpiados.lt), Nacionaliniai Moksleivių Akademijai (nmakademija.lt)
        Už kuravimą kuriant projekto svetainę: IT mokytojui Žydrūnui Vaičeskui
        Už užduočių tikrinimą: Lietuvių kalbos mokytojai Vidai Kvaracijienei, matematikos mokytojai Jurgitai Magilevičiūtei
        Už iniciatyvos viešinimą bei kitą pagalbą: nMa direktoriui Leonui Narkevičiui