Lietuvos mokinių informatikos olimpiados rajono etapas

2017 m. Gruodžio 8 d. vyko Lietuvos mokinių informatikos olimpiados rajono etapas, kurio metu dalyvavo mokiniai iš viso rajono mokyklų. Mokiniai varžėsi atlikdami užduotis pagal klases.

7 klasės mokinai varžėsi atlikdami užduotis MS word programoje, dalyvavo 11 mokinių, iš kurių  prizinę III vietą užėmė mūsų mokyklos mokinys Modestas Ptakauskas.

8 klasės mokinai varžėsi atlikdami užduotis  jau MS Excel programoje, dalyvių skaičius  tai pat buvo 11 mokinių, iš kurių  prizinę III vietą užėmė  kitas mūsų mokyklos mokinys Paulius Čepulis.

Programavimo užduotis sprendė 6 mokiniai, 3 mokiniai iš mūsų mokyklos. Visi 3 mokiniai užėmė prizines vietas I vieta Gintaras Grėbliūnas, II vieta Egidijus Gylys, III vieta Aistis Škarnulis.

Mokinius ruošė: vyr. mokytojas Žydrūnas Vaičeskas, vyr. mokytoja Jurgita Magilevičiūtė, mokytoja Irena Stankevičienė.