Lietuvos mokinių chemijos olimpiada

Vasario 25-27 dienomis vyko 59-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada. Džiugu, kad joje dalyvauti buvo pakviestas mūsų gimnazijos 1gb mokinys Ugnius Vaičeskas.

Kaip ir visi renginiai šiuo metu, olimpiada vyko nuotoliniu būdu: mokiniai užduotis sprendė, prisijungę prie MOODLE platformos. Net ir praktines užduotis olimpiados dalyviai atliko kompiuteriu, nenaudojant jokių realių medžiagų ar prietaisų (labai neįprasta). Kai kurių užduočių sprendimus reikėjo rašyti į baltą lapą, jį fotografuoti ir siųsti vertinimo komisijai.

Pagal olimpiados programą, užduotims atlikti buvo skirta 9-13 val. laikas, o  vakarais Lietuvos gamtos mokslų olimpiados asociacija (LGMOA) – Oranžiniai organizavo laisvalaikio veiklas: protmūšius, stalo žaidimus ir pan.

Šeštadienį (vasario 27 d.) vyko olimpiados uždarymas (ZOOM platformoje), nugalėtojų skelbimas. Nors Ugnius iš 65 dalyvių nepateko į stipriausiųjų grupę, tačiau savo rezultatais liko patenkintas. Tai buvo gera ir vertinga patirtis, kurios Ugniui prireiks ateities konkursams, olimpiadoms… ir ne tik. Linkime Ugniui sėkmės!

Chemijos mokytoja Asta Eidukaitienė