„Lietuvos istorijos žinovo“ padėkos gimnazistams

2017 m. kovo 31 d.  Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Spitrienė pasveikino  Nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ dalyvius ir  įteikė geriausiai pasirodžiusiems  mokiniams Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos padėkas.  Geriausiai  konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“ pasirodė 8c klasės mokinė Meda Štarolytė, kuri surinkusi daugiausiai taškų  tapo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Lietuvos istorijos žinove. Keliais taškais nuo Medos atsiliko  Aušra Spirytė (2ga kl.), Ieva Pledaitė (2ga kl.), Guoda Radžiūnaitė (6a kl.), Aušra Valutkevičiūtė (1gb kl.), Matas Budreika (2gc kl).

Pavaduotoja V. Spitrienė pasidžiaugė,  kad įteikia  gimnazijos mokiniams padėkas „Lietuvos istorijos žinovas“ tuo metu kai   Vokietijos diplomatiniame archyve prieš kelias dienas  Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Liudas Mažylis rado Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalą lietuvių kalba.