Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojai
1g klasių mokiniai:
- Česnakevičiūtė Diana, 1ga klasė, I vieta;
- Rentelytė Karolina, 1ga klasė, II vieta;
- Vyšniauskaitė Saulė, 1ga klasė, III vieta.
2g klasių mokiniai:
- Pledaitė Ieva, 2ga klasė, I vieta;
- Magilevičiūtė Roberta, 2ga klasė, II vieta;
- Zemeckaitė Ugnė, 2ga klasė, III vieta;
- Ažukaitė Ernesta, 2gd klasė, III vieta.
3g klasių mokiniai:
- Miliauskaitė Diana, 3gb klasė, I vieta;
- Muraškaitė Marija, 3gb klasė, II vieta;
- Čivinskas Simonas, 3gb klasė, III vieta.
4g klasių mokiniai:
- Katkauskaitė Paulina, 4ga klasė, I vieta;
- Gardziulevičiūtė Greta, 4ga klasė, II vieta;
- Rasiulytė Margarita, 4gc klasė, III vieta.
Šventežerio skyriaus mokiniai:
- Tumasonytė Akvilė, 4gd klasė, I vieta;
- Jonuškaitė Rugilė, 3gd klasė, II vieta;
- Klimčiauskaitė Iveta, 3gd klasė, III vieta.
Šeštokų skyriaus mokiniai:
- Pakruopytė Aistė, 3ge klasė, I vieta;
- Remeikytė Andrija, 3ge klasė, II vieta;
- Neverbickaitė Inesa, 3ge klasė, III vieta.
Lietuvių kalbos diktanto konkurso nugalėtojai
5 klasių mokiniai:
- Valukonytė Irūna, 5a klasė, I vieta;
- Valaika Gustas, 5b klasė, I vieta;
- Černiauskaitė Ugnė, 5b klasė, II vieta;
- Vaičeskas Ugnius, 5b klasė, II vieta;
- Galiauskaitė Ema, 5b klasė, III vieta;
- Radišauskaitė Austėja, 5b klasė, III vieta.
6 klasių mokiniai:
- Lukoševičiūtė Urtė, 6b klasė, I vieta;
- Ptakauskas Modestas, 6a klasė, II vieta;
- Jarusevičiūtė Austėja, 6b klasė, II vieta;
- Jarašius Erikas, 6a klasė, II vieta;
- Kašelionytė Lėja, 6a klasė, III vieta;
- Makauskaitė Austėja, 6a klasė, III vieta.
7 klasių mokiniai:
- Mocekainis Dominykas, 7a klasė, I vieta;
- Karčiauskaitė Ugnė, 7b klasė, II vieta;
- Klimašauskas Kostas , 7c klasė, II vieta;
- Sušinskaitė Monika, 7a klasė, III vieta;
- Šarakojytė Samanta, 7a klasė, III vieta;
- Čepulis Paulius, 7c klasė, III vieta.
8 klasių mokiniai:
- Maldonytė Gustė, 8b klasė, I vieta;
- Salatkaitė Sofija, 8c klasė, I vieta;
- Struckutė Medeina, 8c klasė, II vieta;
- Čėsnaitė Giedrė, 8a klasė, III vieta;
- Cibulskaitė Jonė, 8b klasė, III vieta.
Matematikos 5-8 klasių olimpiados nugalėtojai
5 klasių mokiniai:
- Simas Tamkevičius, 5a klasė, I vieta;
- Karolis Vekteris, 5a klasė, II vieta;
- Gustas Valaika, 5b klasė, III vieta.
6 klasių mokiniai:
- Kristupas Kalvaitis, 6a klasė, I vieta;
- Rytis Naujalis, 6b klasė, II vieta;
- Matas Spitrys, 6a klasė, III vieta.
7 klasių mokiniai:
- Monika Sušinskaitė, 7a klasė, I vieta;
- Paulius Čepulis, 7c klasė, II vieta;
- Inga Žvaliauskaitė , 7c klasė, III vieta.
8 klasių mokiniai:
- Sofija Salatkaitė, 8c klasė, I vieta;
- Akvilė Matiukaitė, 8c klasė, II vieta;
- Giedrė Čėsnaitė, 8a klasė, III vieta.
Matematikos 1g-4g klasių olimpiados nugalėtojai
1g klasių mokiniai:
- Gabrielė Ptakauskaitė, 1ga klasė, I vieta;
- Diana Česnakevičiūtė , 1ga klasė, II vieta;
- Gabija Vaicekauskaitė, 1gb klasė, III vieta.
2g klasių mokiniai:
- Ieva Pledaitė, 2ga klasė, I vieta;
- Arnas Žuklija, 2ga klasė, II vieta;
- Roberta Magilevičiūtė, 2ga klasė, III vieta;
- Arnas Naujalis, 2gd klasė, III vieta.
3g klasių mokiniai:
- Samanta Čepononytė, 3ga klasė, I vieta;
- Egidijus Gylys, 3gb klasė, I vieta;
- Donatas Liaukevičius, 3gc klasė, I vieta;
- Gustas Dumbliauskas, 3gc klasė, II vieta;
- Vilius Pašukonis, 3gc klasė, II vieta;
- Češkevičiūtė Sonata, 3gc klasė, III vieta.
4g klasių mokiniai:
- Paulina Katkauskaitė, 4ga klasė, I vieta;
- Greta Navickaitė, 4gc klasė, I vieta;
- Jonas Gazdziauskas, 4ga klasė, I vieta.
Šventežerio skyriaus mokiniai:
- Gintaras Grėbliūnas, 3gd klasė, I vieta;
- Akvilė Tumasonytė, 3gd klasė, II vieta;
- Iveta Klimčiauskaitė, 3gd klasė, II vieta;
- Gytis Varanauskas, 4gd klasė, I vieta.
Šeštokų skyriaus mokiniai:
- Ignas Bučinskas, 3ge klasė, I vieta;
- Gintaras Svetlauskas, 4ge klasė, II vieta;
- Daivaras Dadurka, 4ge klasė, III vieta.