Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51 456

lazdiju.mokykla@lazdijai.lt

KALENDORIUS

Calendar of Events

 2018 sausio
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Svarbios naujienos

Data

Laikas

Kas vyksta

Kur

Kam skirta

Pamokų laikas

  • 1 08.00 - 08.45
  • 2 08.55 - 09.40
  • 3 09.50 - 10.35
  • 4 10.55 - 11.40
  • 5 12.00 - 12.45
  • 6 12.55 - 13.40
  • 7 13.50 - 14.35
  • 8 14.45 - 15.30

LIETUVIŲ KALBOS IR MATEMATIKOS OLIMPIADŲ NUGALĖTOJAI

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojai

1g klasių mokiniai:

  1. Česnakevičiūtė Diana, 1ga klasė, I vieta;
  2. Rentelytė Karolina, 1ga klasė, II vieta;
  3. Vyšniauskaitė Saulė, 1ga klasė, III vieta.

2g klasių mokiniai:

  1. Pledaitė Ieva, 2ga klasė, I vieta;
  2. Magilevičiūtė Roberta, 2ga klasė, II vieta;
  3. Zemeckaitė Ugnė, 2ga klasė, III vieta;
  4. Ažukaitė Ernesta, 2gd klasė, III vieta.

3g klasių mokiniai:

  1. Miliauskaitė Diana, 3gb klasė, I vieta;
  2. Muraškaitė Marija, 3gb klasė, II vieta;
  3. Čivinskas Simonas, 3gb klasė, III vieta.

4g klasių mokiniai:

  1. Katkauskaitė Paulina, 4ga klasė, I vieta;
  2. Gardziulevičiūtė Greta, 4ga klasė, II vieta;
  3. Rasiulytė Margarita, 4gc klasė, III vieta.

Šventežerio skyriaus mokiniai:

  1. Tumasonytė Akvilė, 4gd klasė, I vieta;
  2. Jonuškaitė Rugilė, 3gd klasė, II vieta;
  3. Klimčiauskaitė Iveta, 3gd klasė, III vieta.

Šeštokų skyriaus mokiniai:

  1. Pakruopytė Aistė, 3ge klasė, I vieta;
  2. Remeikytė Andrija, 3ge klasė, II vieta;
  3. Neverbickaitė Inesa, 3ge klasė, III vieta.

 

Lietuvių kalbos diktanto konkurso nugalėtojai

5 klasių mokiniai:

  1. Valukonytė Irūna, 5a klasė, I vieta;
  2. Valaika Gustas, 5b klasė, I vieta;
  3. Černiauskaitė Ugnė, 5b klasė, II vieta;
  4. Vaičeskas Ugnius, 5b klasė, II vieta;
  5. Galiauskaitė Ema, 5b klasė, III vieta;
  6. Radišauskaitė Austėja, 5b klasė, III vieta.

6 klasių mokiniai:

  1. Lukoševičiūtė Urtė, 6b klasė, I vieta;
  2. Ptakauskas Modestas, 6a klasė, II vieta;
  3. Jarusevičiūtė Austėja, 6b klasė, II vieta;
  4. Jarašius Erikas, 6a klasė, II vieta;
  5. Kašelionytė Lėja, 6a klasė, III vieta;
  6. Makauskaitė Austėja, 6a klasė, III vieta.

7 klasių mokiniai:

  1. Mocekainis Dominykas, 7a klasė, I vieta;
  2. Karčiauskaitė Ugnė, 7b klasė, II vieta;
  3. Klimašauskas Kostas , 7c klasė, II vieta;
  4. Sušinskaitė Monika, 7a klasė, III vieta;
  5. Šarakojytė Samanta, 7a klasė, III vieta;
  6. Čepulis Paulius, 7c klasė, III vieta.

8 klasių mokiniai:

  1. Maldonytė Gustė, 8b klasė, I vieta;
  2. Salatkaitė Sofija, 8c klasė, I vieta;
  3. Struckutė Medeina, 8c klasė, II vieta;
  4. Čėsnaitė Giedrė, 8a klasė, III vieta;
  5. Cibulskaitė Jonė, 8b klasė, III vieta.

 

Matematikos 5-8 klasių olimpiados nugalėtojai

5 klasių mokiniai:

  1. Simas Tamkevičius, 5a klasė, I vieta;
  2. Karolis Vekteris, 5a klasė, II vieta;
  3. Gustas Valaika, 5b klasė, III vieta.

6 klasių mokiniai:

  1. Kristupas Kalvaitis, 6a klasė, I vieta;
  2. Rytis Naujalis, 6b klasė, II vieta;
  3. Matas Spitrys, 6a klasė, III vieta.

7 klasių mokiniai:

  1. Monika Sušinskaitė, 7a klasė, I vieta;
  2. Paulius Čepulis, 7c klasė, II vieta;
  3. Inga Žvaliauskaitė , 7c klasė, III vieta.

8 klasių mokiniai:

  1. Sofija Salatkaitė, 8c klasė, I vieta;
  2. Akvilė Matiukaitė, 8c klasė, II vieta;
  3. Giedrė Čėsnaitė, 8a klasė, III vieta.

 

Matematikos 1g-4g klasių olimpiados nugalėtojai

 1g klasių mokiniai:

  1. Gabrielė Ptakauskaitė, 1ga klasė, I vieta;
  2. Diana Česnakevičiūtė , 1ga klasė, II vieta;
  3. Gabija Vaicekauskaitė, 1gb klasė, III vieta.

2g klasių mokiniai:

  1. Ieva Pledaitė, 2ga klasė, I vieta;
  2. Arnas Žuklija, 2ga klasė, II vieta;
  3. Roberta Magilevičiūtė, 2ga klasė, III vieta;
  4. Arnas Naujalis, 2gd klasė, III vieta.

3g klasių mokiniai:

  1. Samanta Čepononytė, 3ga klasė, I vieta;
  2. Egidijus Gylys, 3gb klasė, I vieta;
  3. Donatas Liaukevičius, 3gc klasė, I vieta;
  4. Gustas Dumbliauskas, 3gc klasė, II vieta;
  5. Vilius Pašukonis, 3gc klasė, II vieta;
  6. Češkevičiūtė Sonata, 3gc klasė, III vieta.

4g klasių mokiniai:

  1. Paulina Katkauskaitė, 4ga klasė, I vieta;
  2. Greta Navickaitė, 4gc klasė, I vieta;
  3. Jonas Gazdziauskas, 4ga klasė, I vieta.

Šventežerio skyriaus mokiniai:

  1. Gintaras Grėbliūnas, 3gd klasė, I vieta;
  2. Akvilė Tumasonytė, 3gd klasė, II vieta;
  3. Iveta Klimčiauskaitė, 3gd klasė, II vieta;
  4. Gytis Varanauskas, 4gd klasė, I vieta.

Šeštokų skyriaus mokiniai:

  1. Ignas Bučinskas, 3ge klasė, I vieta;
  2. Gintaras Svetlauskas, 4ge klasė, II vieta;
  3. Daivaras Dadurka, 4ge klasė, III vieta.

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51 456

El.p.: lazdiju.mokykla@lazdijai.lt

Meniu
×