Lietuvių kalbos dienos

Vasario 16-oji ir Kovo 11-oji – dvi svarbios Lietuvai datos. Laikotarpis tarp šių datų – Lietuvių kalbos dienos. Šiuo metu ypatingą dėmesį skiriame Lietuvių kalbos grožiui.

Kovo 2 d. LMGG 6b klasės mokiniai Lietuvių kalbos pamokai rinkosi ne į Lietuvių kalbos kabinetą, o į mokyklos skaityklą. Čia jie dalyvavo netradicinėje Lietuvių kalbos pamokoje „Mokinių poezija Lietuvai‘‘. Šią pamoką vedė skaityklos darbuotoja D. Mikalauskienė ir Lietuvių kalbos mokytoja S. Mazaliauskienė. Pamokos metu šeštokai skaitė savo kūrybos eilėraščius apie Lietuvą. Kiekvienas eilėraštis buvo savaip gražus. Išgirdome eiles apie Lietuvos istoriją, gamtą, kalbą ir šalies gynimą.

Šeštokams pamoka patiko. Buvo įdomu klausytis draugų kūrybos, o pati pamoka padėjo naujai suprasti gimtosios kalbos grožį.

Adelė Lazauskaitė