Lėlių teatras

Jau nuo penktos klasės mes, 1ga klasės mokiniai, su mokytoja Snieguole Mazaliauskiene bendradarbiaujame su lavinamųjų klasių mokiniais ir mokytoja Živile Klimiene. Prieš kiekvienas Kalėdas mes organizuojame netradicines pamokas, kurių metu karpome snaiges, esame įkūrę lėlių teatrą. Kadangi pernai mūsų suvaidinta pasaka apie ropę visiems labai patiko, nusprendėme ir šiais metais pratęsti šią tradiciją. Vaidinome pasaką „Dangus griūva“ Visiems buvo linksma ir smagu. Pagrindiniai aktoriai buvo 1ga klasės mokiniai: Diana Česnakevičiūtė, Gustė Česnulevičiūtė, Simona Alesiūtė, Tadas Miklušis, Karolis Būdava ir Tomas Mozeris. Tikmės, kad ir per kitas didžiąsias metų šventes galėsime tęsti šią tradiciją.

Diana Česnakevičiūtė ir Saulė Vyšniauskaitė