Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

LAZDIJŲ RUDUO 2023

      Rugsėjo 16 d. Rudaminoje šurmuliavo šventė „Lazdijų ruduo“. Nuo pat ankstaus ryto amatininkų kiemelyje savo gaminius pristatė Lazdijų krašto bendruomenės, mokyklos, darželiai, rajono įstaigos, tautodailininkai ir amatininkai iš visos Lietuvos.

        Šventėje dalyvavo ir nemaža Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos darbštuolių komanda. Rudeniškai spalvingame namelyje puikavosi nerti žaislai, šiaudiniai sodai, tradiciniais raštais puošti kvapniųjų žolelių maišeliai. Gretimame namelyje savo gaminiais prekiavo 8a klasės jaunosios bendrovės: „Smaragdas“, ir „Kvapni pasaka“, gaminančios papuošalus ir muilus.

        Taip pat šventėje dalyvavę 8b klasės mokiniai kartu su mokytoja Laima Kupste įsijungė į judumui skirtą projektą „Visa Lietuva šoka 2023“. Mokiniai džiaugėsi galėdami šokti įvairius lietuvių liaudies šokius bendrame kolektyvų rate. Geras oras ir puiki nuotaika įkvėpė visus šventės dalyvius tolimesnei bendrystei ir naujoms idėjoms.

 

 

[wpgmza id="1"]

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Erika Poškevičienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt