Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šventežerio vidurinio ugdymo skyriuje kultūrinės popietės metu pristatyta edukacinė erdvė

 

        Gruodžio 1-oji diena gimnazijos bendruomenei buvo ypatinga. Šią dieną vyko kultūrinė popietė Istorinių asmenybių takais M. Gustaičio gimnazijos link“, kurios metu buvo pristatyta  nauja edukacinė erdvė – įvairių dalykų mokytojų sukurtas stendas, skirtas  gimnazijos istorijai apžvelgti ir istorinėms  asmenybėms, kurios yra susijusios su šia ugdymo įstaiga – M. Gustaičiui, S. Nėriai, A. Ramanauskui – Vanagui, pristatyti. Taip pat gimnazistams, besimokantiems 3gd ir 4gd klasėse, stende pateikiama visa reikiama aktuali informacija, susijusi su mokymusi.

        Kultūrinė popietė prasidėjo iškilmingu juostos kirpimu, kuris simbolizavo, jog nuo šios akimirkos visa stende esanti informacija yra lengvai pasiekiama kiekvienam bendruomenės nariui. Kultūrinės popietės metu skambėjo Salomėjos Nėries eilės, kurias skaitė lietuvių kalbos vyr. mokytoja Aušrinė Mocejūnienė, skambėjo muzika, dainos, kurias kartu su mokytoja A. Mocejūniene atliko 3gd klasės gimnazistės Rugilė Jonuškaitė, Indrė Norušytė, Greta Židžiūnaitė ir Miglė stučkaitė. Tikybos vyr. mokytoja Jacinta Goberienė kalbėjo apie vertybes, kurias puoselėjo pats Motiejus Gustaitis, o gimnazistai visai bendruomenei pristatė gimnazijos įkūrimo aplinkybes, paruošė pranešimus apie iškilias asmenybes, kurių pėdsakai pasiliko gimnazijos istorijoje. Kalbėjo apie M. Gustaičio, S. Nėries. A. Ramanausko-Vanago biografijas, asmenybes, puoselėjamas vertybes, kūrybą. Šį gražų renginį vainikavo 3gd klasės mokinių sukurtas filmukas Ką gimnazistai žino apie M. Gustaitį, Salomėją Nėrį ir Adolfą Ramanauską-Vanagą“.

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt