Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Lazdijų gimnazistai ragino atkreipti dėmesį į klimato kaitą

        Spalio 24-oji Klimato kaitos diena. Aplinkos ministerijos iniciatyva spalio 19-25 d. visoje šalyje organizuojama Klimato savaitė, kurios metu kviečiama visuomenę, mokslo, verslo bei valstybės institucijų atstovus aptarti aktualiausius klimato kaitos klausimus. 

        Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 3g klasių mokiniai spalio 21 d. prisijungė prie Lazdijų rajono savivaldybės administracijos inicijuotos akcijos „Gamtos ateitis – mūsų rankose“, kuri vyko Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje.  Norėdami paskleisti informaciją ir paskatinti kiekvieną iš mūsų įsitraukti į aplinkos saugojimą bei puoselėjimą, mokiniai aikštėje surengė viešą viktoriną – kalbino praeivius užduodami jiems klausimus apie klimato kaitą, dalijo pačių parengtus informacinius lankstinukus bei skrajutes, o aktyviausiems praeiviams įteikė dovanėlę – daugkartinio naudojimo krepšelį. Šioje akcijoje sudalyvavusi Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė pasidžiaugė šia mokinių iniciatyva, kad jiems rūpi gamtos ateitis, kad jaunimas gali savo gerais darbais, idėjomis dalintis su kitais ir prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.

        Šiais metais Klimato savaitė jungia dešimtis renginių visoje Lietuvoje, kuriais siekiama įsilieti į bendrą siekį gyventi švarioje ir sveikoje aplinkoje.

 

Biologijos mokytoja Laima Čepulienė

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt