Lazdijiečių startai bavariškojo akmenslydžio Europos Taurėje Italijoje

Praėjusį savaitgalį Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos aisštoko komanda, tarptautinės aisštoko federacijos kvietimu, dalyvavo Europos aisštoko taurės varžybose. Stipriausių Europos komandų turnyras vyko Italijoje, Merano mieste, didžiulėje ledo arenoje. Lazdijų gimnazijos mokiniai atstovavo Lietuvą ir kartu Lazdijų gimnaziją šiame turnyre. Nors gimnazijos mokiniai dar labai jauni, bet parodė charakterį ir parodė gražų žaidimą nugalėdami 3 Baltarusijos komandas, iškovojo 2 lygiąsias prieš Suomijos ir Prancūzijos komandas, prieš Vokietijos, Austrijos ir Italijos klubus –pralaimėjo. Iš 26 dalyvavusių komandų užimta 20 vieta. Komandą sudarė Gustas Valaika, Titas karakas, Titas Malinauskas, Egidijus Kazlauskas ir jau baigęs gimnaziją Justinas Buzas. Jaunieji bavariškojo akmenslydžio mėgėjai gavo puikią pamoką prieš pasaulio čempionatą, kuris vyks kovo mėn. – Vokietijoje.

Komanda ir treneris nuoširdžiai dėkoja savivaldybei padėjusiai nuvykti į turnyrą.

Komandos vadovas   Žilvinas Eidukaitis