KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS „STATOME EUROMIESTĄ“

Gegužės 8 dieną Lazdijų rajono viešosios  bibliotekos vaikų skyriuje  buvo minima Europos diena. Specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai su savo mokytojomis Ž. Klimiene, V. Burduliene, auklėtoja L. Pauliukoniene, mokytojos padėjėja L. Skripkiene  dalyvavo edukaciniame užsiėmime kūrybinės dirbtuvės „Statome  Euromiestą“.

Kūrybinės saviraiškos pamokos metu mokiniai  susipažino, su kokiomis šiukšlėmis susiduriame kiekvieną dieną,  kur jas išmetame, ką iš jų galime pagaminti. Mokiniai gavo  namelio pavyzdį iš sulčių pakelio ir vykdydami nurodymus, kiekvienas turėjo pagaminti panašius  namelius. Šio kūrybinio proceso metu buvo taikomos įvairios meninės technikos (vaizduojamoji kūryba iš spalvotų pieno, sulčių pakelių, kūryba  piešimas su dažais, lego konstravimas iš detalių). Mokinai išradingai ir drąsiai galėjo eksperimentuoti, improvizuoti ir lavinti kūrybiškumą, meninę įžvalgą ir mąstymą, išmėginti įvairias tradicines ir šiuolaikines meno raiškos priemones. Visa tai pradinukai ir vyresni mokiniai buvo  kviečiami atrasti save kūrybinėse dirbtuvėse, kurių tikslas – ugdyti vaikų ir jaunimo dailės raiškos gebėjimus, estetinę nuovoką, supažindinti su šiuolaikiniu menu, skatinti turiningai leisti laisvalaikį.

Specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokytojos:

Ž. Klimienė, V. Burdulienė, auklėtoja L. Pauliukonienė