Kalėdiniame žygyje – Jaunieji šauliai

2017 m. gruodžio 16-17 dienomis Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos ir Kučiūnų mokyklos jaunieji šauliai dalyvavo Kalėdiniame žygyje maršrutu Lazdijai-Šeštokai-Kazlų Rūda-Višakio Rūda-Lazdijai. Žygio metu jaunieji šauliai važiavo savo tėvų transportu iki Šeštokų geležinkelio stoties, traukiniu Bialystok-Kaunas iki Kazlų Rūdos, toliau ėjo pėsčiomis iki Višakio Rūdos (apie 15 km.). Jaunieji šauliai apsistojo Višakio Rūdos klebonijoje, kepė dešreles ant laužo. Šios parapijos klebonas Vidmantas Striokas supažindino žygeivius su Kazlų Rūdos ir Višakio Rūdos istorija, lankomais objektais. Kitą dieną žygeiviai aplankė Višakio Rūdos lankytinas vietas, dalyvavo Šv. Mišiose.

Klebonas V. Striokas suorganizavo Kalėdinę popietę, kurios metu supažindino jaunimą su Kūčių ir Kalėdų papročiais bei tradicijomis. Jaunieji šauliai su klebonu ir vadovu Kęstučiu Pilecku laužė kalėdaitį, išsakydami vieni kitiems linkėjimus. Vadovas K. Pileckas pasveikino visus su artėjančiomis šventėmis ir įteikė kiekvienam bičių vaško žvakelę.
Jaunieji šauliai pėsčiomis grįžo iki Kazlų Rūdos ir traukiniu parvyko iki Šeštokų, kur jų jau laukė tėvai ir artimieji.

Jaunųjų šaulių vadovas Kęstutis Pileckas