„Kalba – tautos gyvybės pamatas“

Nepriklausomos Lietuvos šimtmečio paminėjimo renginiai mūsų gimnazijoje vis dar tebevyksta: netyla koncertai, mokiniai leidžiasi į žygius, dalyvauja šventiniuose bėgimuose. O vasaris ir kovas ta proga mūsų gimnazijoje paskelbti lietuvių kalbos mėnesiais.  Norėdami prisidėti prie šio mėnesio renginių 8a ir 8c klasių mokiniai, pasitarę su lietuvių kalbos mokytojomis B. Plečkaitiene ir D. Jefimova, nutarė surengti viktoriną žemesnių klasių mokiniams. Viktorinos tema: Kalba – tautos gyvybės pamatas.

Viktorina vyko kovo 14 dienos popietę 25 kabinete. 6a klasės mokiniams buvo užduodami klausimai apie lietuvių kalbą, gramatiką, literatūrą bei tautosaką. Šeštokai turėjo gerai pasukti galvas: atpažinti rašytojus, įminti mįsles, paaiškinti patarles.

Taip 8a, 8c ir 6a klasių mokiniai pagerbė gimtąją kalbą. Linkime visiems saugoti gimtinę ir puoselėti lietuvių kalbą, tradicijas bei papročius. Ir kad mūsų vaikai ir anūkai sulauktų dar ne vieno Lietuvos šimtmečio!

Vesta Vaitulionytė, 8a klasės mokinė