Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

„Judumo savaitė 2020“ A. Kirsnos skyriuje

        Prisijungiant prie Europos judumo savaitės bei kartu minint dieną be automobilio,  rugsėjo 16 d. Lazdijų Motiejaus Gustačio gimnazijos Aštriosios Kirsnos skyriuje, organizuota akcija „Rieda ratai rateliukai“.

        Akcijos tikslas: skatinti vaikų fizinį aktyvumą, supažindinti su alternatyviomis susisiekimo priemonėmis.

        Vaikai riedėjo paspirtukais, dviratukais, riedlentėmis. Vaikai išbandė figūrinį važiavimą krepšinio aikštelėje, įveikė pačią ilgiausią ištvermės trąsą, prieš tai pakartoję saugaus eismo gatvėje taisykles. Vaikai džiaugėsi smagiu pasivažinėjimu ir geromis emocijomis. 2gki klasės mokiniai ilgosios pertraukos metu mokyklos mokytojus ir personalą vaišino obuoliais. Mokytojams mokiniai linkėjo  išlikti tokiais pat nuostabiais, kūrybingais ir kantriais, kaip yra dabar.

        Rugsėjo 17 d. mokiniai su #walk15 programėle skaičiavo žingsnius ir ėjo spartųjį žygį. Buvo smagu, nors kai kam tai buvo iššūkis. Rugsėjo 18 d. Minint Judumo savaitę Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriuje su 5,7 klasių mokiniais visuomenės sveikatos specialistė žygiavo šiaurietiškuoju ėjimu.

        O rugsėjo 22 d. mokiniai judėjo muzikos ritmu ir mokėsi lietuvių liaudies žaidimų.

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt