Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

JAUNŲJŲ ŠAULIŲ SĄSKRYDIS

        2023-05-25/26 d. Metelių regioninio parko direkcijos poilsiavietėje vyko Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) Alytaus apskrities karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Lazdijų raj. dm. gen. Adolfo Ramanausko-Vanago šaulių 104-osios kuopos jaunųjų šaulių sąskrydis. Sąskrydyje dalyvavo virš šimto Lazdijų raj. jaunųjų šaulių, tarp jų ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunIeji šauliai.

        Atvykę į sąskrydžio vietą jaunieji šauliai pasistatė palapines, įsirengė stovyklavietę, susiskirstė į mokomuosius skyrius, sąskrydžio atidarymo metu pakėlėme LŠS vėliavą.

        Po atidarymo, sąskrydžio dalyviai dalyvavo komandinėse Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Dainavos apygardos 1-osios rinktinės karių savanorių, Alytaus 1-osios rinktinės šaulių įrengtose įvairiose šauliškose veiklose, varžybose: šaudymas iš airsoft, pniaumatinių ginklų, sužeistojo transportavimas, šaudymas iš lanko, persikėlimas per upę rasto pagalba, estafetės su šauliška ekipuote ir kitose labai įdomiose kolektyvinėse rungtyse.

        Po vakarienės jaunieji šauliai leidosi į Metelių regioninio parko reindžiario Artūro organizuotą pažintinį žygį pėsčiomis (apie 12 km.). Sėkmingai įveikę žygį sąskrydžio dalyviai smagiai laiką leido prie laužo, skyrių prisistatymai, pavadinimai, skanduotės, kepė dešreles, kartu su grupės M-Trio nariais dainavo, šoko, dalinosi pirmosios dienos įspūdžiais.

        Kitą dieną vyko skyrių virvės traukimo varžybos. Jose dalyvavo ir į svečius užsukę projekto Erazmus + dalyviai, viešintys Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje. Pralaimėjusių nebuvo, laimėjo draugystė, sveika konkurencija, geras laikas prie laužo…

        Aptarę sąskrydžio rezultatus, nuleidę LŠS vėliavą, sutvarkę stovyklavietę, sąskrydžio dalyviai išvyko į namus.

        Dėkojame Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos administracijai už sudarytas sąlygas jauniesiems šauliams dalyvauti sąskrydyje, jauniesiems šauliams už norą, parodytas pastangas, aktyvų dalyvavimą.

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Erika Poškevičienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt