Jaunųjų mokslininkų pavasaris tęsiasi

2016 m. balandžio 22 d. Kauno „Santaros“ gimnazijoje vyko 16-oji Respublikos jaunųjų mokslininkų konferencija „Pamatyk, atrask, tyrinėk“. Į konferenciją pristatyti savo tiriamojo darbo „Titnago vandens savybių tyrimas“ vyko mūsų gimnazijos 3gb klasės mokiniai Greta Gardziulevičiūtė ir Dominykas Gerasimovas.

Dalyvius sveikino ir sėkmės linkėjo gimnazijos direktorė Asta Karlienė, Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto prodekanė doc. dr. Daiva Aliūkaitė bei Kauno miesto mero pavaduotojas Vasilijus Popovas. Konferencijoje dalyvavo per 100 mokinių bei mokytojų iš 16-os įvairių Lietuvos gimnazijų, parengti 77 pranešimai lietuvių kalbos, užsienio kalbų, tiksliųjų mokslų, socialinių mokslų, gamtos mokslų bei menų, etikos-tikybos, technologijų, kūno kultūros sekcijose.  Tiriamuosius darbus sekcijose vertino dėstytojai iš Vilniaus, Kauno technologijos, Vytauto Didžiojo, Lietuvos sveikatos mokslų universitetų.  Jie išrinko geriausius darbus, kurių autoriai buvo paskatinti  rėmėjų dovanomis.

Gamtos mokslų sekcijoje geriausiu darbu  buvo pripažintas būtent Gretos ir Dominyko tiriamasis darbas. Jų pristatymas sudomino mokytojus, mokinius ir komisijos narius.

Asta Eidukaitienė

DSCF4083 DSCF4010