Jaunieji šauliai Lietuvos triatlono taurės IV etape Veisiejuose

2017 m. rugpjūčio 19 dieną jau antrus metus iš eilės Veisiejų mieste vyko IV  Lietuvos triatlono taurės etapas.Triatlono  trasoje sportininkai turi plaukti, važiuoti dviračiu ir bėgti. Lietuvos triatlono taurė susideda iš penkių etapų. Kiekviename Lietuvos triatlono taurės etape sportininkai varžosi trijose rungtyse: olimpinėje distancijoje (1,5 km plaukimas, 40 km važiavimas dviračiu ir 10 km bėgimas), sprinto distancijoje (750 m plaukimas, 20 km važiavimas dviračiu ir 5 km bėgimas) bei TRI–fun – pradedantiesiems skirtoje distancijoje (200 m plaukimas, 10 km važiavimas dviračiu ir 2,5 km bėgimas).   Veisiejų etape dalyvavo daugiau kaip 300 sportininkų iš Lietuvos ir užsienio valstybių.

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunieji šauliai vykdė sportininkų apsaugą keliuose ir teikė kitokią pagalbą organizatoriams. Jaunieji šauliai susitiko su buvusiu Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokiniu, Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadu pulkininku Arturu Jasinsku, kuris taip pat dalyvavo Lietuvos triatlono taurės etape Veisiejuose.

Kęstutis Pileckas
Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovas