Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

JA mokomoji mokinių bendrovė „Žara“

DSCF1080        Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje 2016 metais kovo mėnesį buvo įkurta „Lietuvos Junior Achievement“ mokinių  mokomoji  bendrovė „Žara”. Šią  bendrovę,  padedami mokytojo Jono Malinausko, įkūrė 2gc klasės mokinės: Sonata Češkevičiūtė, Viktorija Vaicekauskaitė, Gabija Žukauskaitė, Jolanta Jančiukaitė, Ernesta Valentukonytė. Po organizacijos „Junior Achievement Lietuva“  atstovo apsilankymo mūsų mokykloje dalį šios klasės mokinių sudomino galimybė pradėti kurti verslą, išmokti šios rinkos pagrindų. Neseniai šią komandą papildė Tomas Tamkevičius ir Laurynas Čerkauskas. Bendrovė veikia pagal visus valstybinius reikalavimus. Bendrovės veikla yra kurti originalius papuošalus, suvenyrus bei juos platinti. Mes, moksleiviai, patys kuriame ir gaminame  produkciją, kurią vėliau realizuojame įvairiose mugėse. Pa mus galite įsigyti puikių aromatinių žvakių, puoštų  originalia ir išskirtine technika, kurios puikiai tiks ir kurs jūsų namų jaukumą. Taip pat viena populiariausių prekių yra „Lazdijų oras” tai puikus suvenyras norint simboliškai priminti gimtąjį miestą iš kurio esate kilęs ar tiesiog jame apsilankėte. Naujų idėjų kupini kovo 22 dieną apsilankėme Rygoje, esančiame Stokholmo verslo ir ekonomikos Universitete ,kur  išgirdome daug naujos informacijos apie šio Universiteto galimybes,  patobulinome anglų kalbos žinias, nes paskaitos vyko anglų kalba. Balandžio 8 dieną vyksime į Pietų Lietuvos mugę Alytuje, o šio mėnesio viduryje net ir į tarptautinę mugę Kaune. Norintys sužinoti daugiau apie mūsų bendrovę ar įsigyti gaminamos produkcijos kreipkitės į šios bendrovės narius arba mokytoją Joną Malinauską.

DSCF1096 DSCF1087 DSCF1084

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt