Išvyka į STEAM centrą

Aštuntų klasių mokiniai dalyvavo  Alytaus STEAM atviros prieigos centro organizuojamuose tiriamųjų darbų užsiėmimuose. Biologijos ir chemijos laboratorijoje mokiniai  pro mikroskopą pamatė savo sukurtus ir augaluose esančius kristalus, juos stebėjo, analizavo, lygino… žavėjosi. Jų darbas vadinosi „Kristalų mikropasaulis”.

Na, o fizikos ir inžinerijos laboratorijoje mokiniai atliko darbą „Vaivorykštė delne: šviesos spalvų sandaros analizė ir praktinis taikymas”. Mokiniai tyrėjo vaivorykštės (spektro) spalvų temperatūras, kaip šviesa atsispindi nuo neskaidrių kūnų ir sklinda skaidriais, aiškinosi jų taikymą mūsų buityje ir technikoje.

Tai buvo dar viena galimybė mokiniams atrasti savyje tyrinėtojo savybes, susipažinti su moderniomis laboratorijomis.