IŠVYKA Į KAUNO BALTIJOS LAZDIJŲ FILIALO SIUVIMO BARĄ

Lapkričio mėn. 15 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos specialiųjų klasių mokiniai, vadovaujami auklėtojos L. Pauliukonienės, mokytojų Ž.Klimienės, V.Burdulienės lankėsi Kauno Baltijos Lazdijų siuvimo bare. Mus sutiko administracijos vadovė Reda. Ji papasakojo siuvimo baro istoriją, kalbėjo jog pagrindinė veikla yra drabužių masinis siuvimas, įmonės gyvavimo amžius yra 30 metai. Stebėjome kaip siuvamos moteriškos palaidinės, vyriškas darbinės kelnės. Mus vedė į cechus pažiūrėti kaip gimsta drabužiai, kuriuos mes dėvime kiekvieną dieną. Įdomu buvo stebėti siuvėjų darbą, matyti jau pasiūtus drabužius, paruoštas siūti drabužių detales. Lazdijų siuvimo baro pasiūtais drabužiais puošiasi aktoriai, diktoriai, jų galima įsigyti Lietuvos miestų parduotuvėse.

Mokiniai buvo sužavėti išvyka, dalijosi įspūdžiais, mergaitės svajojo būti siuvėjomis.