Istorijos pamoka su „Praeities žvalgu” Laisvės kovų muziejuje

Birželio 16 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 2gb ir 2gc klasių mokiniams (mokytoja Audronė Pileckienė) istorijos pamoka edukacija vyko Lazdijų Laisvės kovų muziejuje. Čia eksponuojama paroda „Praeities žvalgas“, kuri  skirta partizanui, kovotojui už Lietuvos laisvę Juozui Lukšai – Daumantui atminti. Edukaciją parengė Laisvė kovų muziejaus  vyr. muziejininkė Jūratė Paciukonienė, kuri  trumpai supažindino mokinius su paroda, jos rengėju (Prienų krašto muziejus), išdėstymu. Mokiniai susipažino su parodos eksponatais, susiskirstė į dvi grupes ir gavę užduočių klausimus ieškojo atsakymų ekspontuose, kuriuos vėliau  pagarsino žodžiu. Mokiniams istorijos pamoka Laisvės kovų muziejuje tiko ir patiko, nes informaciją apie partizaną Juozą Lukšą Daumantą pateiktą patraukliai, noriai skaitoma. Dėkojame Lazdijų Laisvės kovų ir Prienų krašto muziejams už galimybę plačiau pažinti partizaną Juozą Lukšą Daumantą, kuris be galo mylėjo savo TĖVYNĘ-LIETUVĄ.

Istorijos mokytoja Audronė Pileckienė