Išsikepk Kalėdinį meduolį

Nėra pasaulyje kito tokio konditerinio kepinio, kuris labiau simbolizuotų Kalėdas nei meduoliai. Lietuvoje jie buvo kepami ne tik Kalėdų šventėms, bet ir kitų švenčių proga. Reta šeima šiandien įsivaizduoja savo Kalėdas be meduolių, papuoštų saldžiu glajumi, kepimo.

Gruodžio 10 dieną lavinamųjų klasių mokiniai kartu su mokytojomis Ž. Klimiene ir V. Burduliene dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Išsikepk Kalėdinį meduolį“. Jie noriai kočiojo tešlą, suteikė kuo patrauklesnę širdelės, žuvytės, mėnuliuko, grybo ir snaigės formą. Iškepusius meduolius išradingai puošė baltu glaistu, spalvotais kepinių pabarstukais. Svarbiausia – visus gaubė ne tik nuostabus šiltų meduolių kvapas, bet ir draugiška adventinė nuotaika, nuoširdus pabuvimas kartu. Meduolis ne tik mažų ir didelių smaližių mėgstamas gardėsis, bet ir Kalėdų eglės puošmena.

Šį edukacinį užsiėmimą artėjančių Kalėdų proga mums dovanojo gimnazijos vyresnių klasių mokiniai su dailės ir technologijų mokytoja L. Žaliauskiene.