Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Integruota gamtos-matematikos pamoka „Tyrinėjame mišką“

        Spalio 1 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 6b klasės mokiniai su biologijos mokytoja L. Čepuliene ir matematikos mokytoja J. Magilevičiūte vyko į Metelių regioninį parką, kur vyko integruota gamtos-matematikos pamoka „Tyrinėjame mišką“. Atvykę į parką pirmiausia vaikščiojome po mišką: prisiminėme, ką apie jį žinome. Čia mums padėjo reindžeris Tomas. Vėliau laukė komandinis darbas. Mokiniai buvo suskirstyti į 5 grupes, gavome mokytojų paruoštas įdomias užduotis: išmatuoti pažymėtos teritorijos plotą ir jį apskaičiuoti, suskaičiuoti ir atpažinti ten augančius medžius, išmatuoti ir apskaičiuoti medžių skersmenį. Taip pat turėjome atpažinti ardus ir juose augančius augalus bei atlikti kūrybines užduotis. Smagiai praleidę laiką besidalindami įspūdžiais grįžome į gimnaziją.

 

  6b klasės mokinė Miglė Grėbliūnaitė

 

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt