INFORMACIJA DĖL PUPP

2017 metų sausio 13 dienos popietę gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Dainius Kalesnikas su 2ga, 2gb, 2gc ir 2gd klasių mokiniais aptarė jų mokymosi rezultatus klasių ir gimnazijos lygmenimis, remdamasis standartizuotų testų ir ankstesnių metų PUPP rezultatų ataskaitomis įvardino stipriąsias ir tobulintinas mokinių veiklos sritis ir kognityvinius gebėjimus.  Juk mokytis ir tobulėti niekada nevėlu.

Mokiniai buvo supažindinti su esminėmis Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo nuostatomis, PUPP reikalavimais mokiniams, pasiekimų patikrinimų tvarkaraščiu, aptarta, kaip pasiekimų patikrinimus planuojama vykdyti.

Informuojame, kad visą reikalingą informaciją dėl PUPP galima surasti šiose interneto svetainėse: NEC.LT ir EGZAMINAI.LT.

Priminsime  patikrinimų laiką: