INFORMACIJA APIE UGDYMO ORGANIZAVIMĄ

Gimnazija informuoja apie ugdymo/ugdymosi organizavimą nuo 2020 m. lapkričio 30 dienos:

• Ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir specialiojo ugdymo (lavinamųjų klasių) mokiniai mokosi kontaktiniu būdu.
  • Pagrindinio ugdymo 5-8, Ig ir IIg, vidurinio ugdymo IIIg klasių mokiniai mokosi nuotoliniu būdu.
  • Vidurinio ugdymo IVg klasių mokiniai mokosi mišriu būdu: nuotolines pamokas papildydami kontaktinėmis pamokomis.

Mokinių tarybos pageidavimu, kad geriau pasirengti brandos egzaminams, į gimnazijos patalpas kelioms dienoms per savaitę sugrįžta visi IVg klasių mokiniai. Mokiniai kontaktiniu būdu mokysis tų dalykų, kuriuos dauguma rinkosi egzaminams.

Lazdijų abiturientai pagal specialų tvarkaraštį tradicinėse pamokose mokysis antradieniais ir ketvirtadieniais, o Šeštokų skyriuje – pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Tvarkaraštis pridedamas.

Siekiant sumažinti mokinių skaičių klasėse ir užtikrinti saugų atstumą, IVg klasių mokiniai nurodytose pamokose bus dalinami į srautus, grupes. Nepamirškime, kad kaukių dėvėjimas yra privalomas.

Mokiniai bus pavežami įprastais maršrutais.

Pagarbiai,
Gimnazijos administracija