Gražu akiai, malonu širdžiai

Ne už kalnų šv. Velykos. Todėl pats laikas labai laukiantiems šios šventės pasigaminti originalų  margutį bei išradingai pasipuošti namus rankų darbo papuošimais. Smagu ir artimiesiems padovanoti ką nors netikėto, gražaus ir originalaus.

Kad laukimo džiaugsmas būtų dar didesnis, kovo 20 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos skaitykloje atidaryta lazdijietės, šios gimnazijos darbuotojos Danguolės Grigorjevos rankdarbių paroda „Gražu akiai, malonu širdžiai“. Tai pirmoji, tačiau tikimės, kad ne paskutinė Danguolės personalinė rankų darbo paroda.  Joje eksponuojami netradiciniai, tačiau žavūs bei nepakartojamo grožio margučiai, namų ir stalo velykinės dekoracijos, įvairūs rankdarbiai. Parodoje puikuojasi ir megzti žaislai, vaikams sukurti papuošalai: plaukų sagės, segtukai, lankeliai. Autorė papuošalams kurti naudoja įvairius audinius, atlasines juosteles, sinteponą. Visi darbai kūrybingi  bei išraiškingi.

Danguolė Grigorjeva megzti mokėjo nuo vaikystės ir šį amatą yra perėmusi iš savo mamos. Gražiai mezga ir  parodos autorės seserys. Danguolė neabejoja – mezgimas padeda atsipalaiduoti, nuramina ir yra labai naudingas užsiėmimas. Auksarankė taip pat neria vąšeliu servetėles, rankines,  mezga raštuotas kojines, pirštines, šalikus, megztinius. Kurdama grožį, rankdarbių meistrė jaučia didžiulį pakylėjimą ir džiaugsmą.

Užsukite į gimnazijos skaityklą ir pasisemkite pavasarinių idėjų  bei įkvėpkite švelnaus ir šilto vaikystės džiaugsmo! Paroda veiks iki balandžio 5 dienos.

Daiva Mikalauskienė