Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Gimnazistės Viltės Mikelionytės plakatas įvertintas specialiu prizu

        Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM 2020 m. gruodžio mėn. surengė nacionalinio jaunimo plakatų kūrimo konkursą „Apgynę laisvę“  1991 m. sausio įvykių artėjančių 30-ųjų metinių proga. Šiuo projektu organizatoriai siekė ugdyti jaunimo pilietiškumą, puoselėti tautinius jausmus ir istorinę atmintį. Konkurso dalyviai apmąstydami Lietuvos valstybės istorinius įvykius,  stengėsi perteikti savitą jų vertinimą meninėmis formomis. Konkurse dalyvavo virš 100 dalyvių iš visos Lietuvos ir ne tik. Savo sukurtus darbus konkursui nusiuntė Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokinės Emilija Pakutkaitė (1gc kl.), Guoda Radžiūnaitė (2gc kl.), Viltė Mikelionytė (2gc kl.).

        Jaunimo darbus pagal amžiaus grupes vertino komisija: Vilniaus dailės akademijos prorektorius mokslui dr. Marius Iršėnas, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Parlamentarizmo istorinės atminties skyriaus vedėja Angonita Rupšytė, UAB „15min“ gen. direktoriaus pavaduotojas Donatas Večerskis, Kultūros ministerijos Visuomenės informavimo ir autorių teisių politikos grupės patarėja Vaida Vilkuotytė, Nepriklausomybės gynėjų sąjungos valdybos pirmininkas Arnoldas Kulikauskis, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM atstovai dr. Ramūnas Trimakas ir Arvydas Čepukėnas.

        Kiekvienas FB organizatorių paskyroje galėjo susipažinti su konkurso darbais ir padėti komisijai išrinkti geriausią plakatą. Džiugu, kad gimnazistės sulaukė didžiulio palaikymo iš Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos bendruomenės, iš žmonių gyvenančių ne tik Lazdijų krašte, bet Alytuje, Kaune, Jonavoje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Jurbarko, Klaipėdoje, Kalvarijoje, Kazlų Rūdoje, Višakio Rūdoje, Panevėžyje, Vilniuje, Švedijoje,Vokietijoje, JAV, Danijoje, Anglijoje ir kt. Dėkojame visiems.

        Prizinių vietų lazdijietės neužėmė, bet 2gc klasės mokinės Viltės Mikelionytės plakatas vertinimo komisijos buvo įvertintas specialiu prizu. SVEIKINAME VILTĘ!

 

 

 

Mokytoja Audronė Pileckienė

Nuotraukos  Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM, plakatų autorių

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt