Gimnazistai dalyvavo Europos egzamine

2022 m. gegužės 9 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje  vyko „Europos egzaminas”, skirtas Europos dienai paminėti. Jo metu mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias arba sužinoti ką nors naujo! Europos egzaminą organizavo Europos Komisija. Konkursą  sudarė 10 klausimų, kurie buvo pateikti su atsakymų variantais per kuo trumpesnį laiką. Prieš Europos egzaminą mokiniai tylos minute pagerbė Ukrainoje dėl Rusijos agresijos žuvusius vaikus.

Džiugu, kad jame dalyvavo apie 130 Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 5-8 ir I-IV gimnazijos klasių mokinių. Europos egzamino ambasadorius gimnazijoje –  mokytoja Audronė Pileckienė

Kiekvienas „Europos egzamino“ dalyvis, egzamino dieną pateikęs atsakymus į visus egzamino klausimus, gavo asmeninį kvietimą į virtualų tik „Europos egzamino“ dalyviams skirtą „MEMŲrandomą su Paul de Miko“ ir dalyvio pažymėjimą.

Mokytoja Audronė Pileckienė