GIMNAZIJOS SKAITYKLOJE VIKTORINA „PAŽINK AVIACIJOS PASAULĮ“

Sausio 18 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos skaitykloje vyko žaidimas – viktorina „Pažink aviacijos pasaulį“. Šios viktorinos – žaidimo organizatoriai – VŠĮ „AP idėjos“ (žurnalas „Aviacijos pasaulis“ ir paramos fondas „Sparnai svajonei“).

Tikslas – skatinti moksleivius pažinti aviaciją, jos istoriją bei suteikti galimybę su aviacija susipažinti gyvai aerodrome.

Kadangi mūsų mokykla visus 2017 metus gavo žurnalo „Aviacijos pasaulis“ numerius, mokiniai noriai skaitė ir domėjosi aviacijos pasiekimais.

Šiame žaidime – viktorinoje dalyvavo 19 mokinių iš 7A ir 7B klasių. Mokiniai turėjo raštu atsakyti į 20 pateiktų testo klausimų. I etape daugiausiai bei vienodai taškų surinko 7A klasės mokiniai Jokūbas Vaišnys ir Kristupas Kalvaitis. Jie teisingai atsakė net į 17 organizatorių paruoštų klausimų. Antrajame etape ir vėl jiems sekėsi vienodai. Moksleiviai surinko po 13 taškų. Todėl nugalėtojas bus aiškinamas burtų keliu. Laimėtojo laukia skrydis lėktuvu ir ekskursija aerodrome. Visi kiti dalyviai bus apdovanojami paguodos prizais.

Anketas tikrino ir rezultatus skaičiavo istorijos mokytojos Salomėja Paškevičienė ir Audronė Pileckienė.

Tai puikus žaidimas – viktorina, kuris praplėtė bei pagilino mokinių žinias apie  aviacijos istoriją, aviacinę techniką, lakūno profesiją, akrobatinius skraidymus.

Bibliotekininkė Daiva Mikalauskienė
                                                                 Nuotraukos istorijos mokytojos Audronės Pileckienės