Gimnazijos penktokai dalyvauja iniciatyvoje „VIENYBĖS DVASIA V16-K11“

Trispalvė suplazdėjo Lazdijuose ir Lazdijų krašte! Artėjant Vasario 16-ąjai Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM pradėjo iniciatyvą „VIENYBĖS DVASIA V16-K11“ ir kviečia gyventojus nuo vasario 16 iki kovo 11 d. savo namų languose, balkonuose ar kiemuose išsikelti Lietuvos Trispalvę. Organizatoriai kviečia parodyti savo bendrystę!

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM kviečia uždegti VIENYBĖS DVASIA savo gatvę, bendruomenę ir atsiųsti organizatoriams (https://www.facebook.com/mobilizacija.lt) savo bendrijos, daugiabučio kiemo ar gatvės foto su iškabintomis Trispalvėmis. Jie kviečia dalintis šiomis nuotraukomis jų Facebook puslapio žinutėje ir laimėti pilietiškumo paskaitą + didelį sieninį kalendorių (ar net visą jų komplektą) visai savo bendruomenei ar įstaigai.

Tegul Trispalvės vieningai suplazda visoje Lietuvoje!

#KeliuTrispalvę
#VienybėsDvasia
#V16K11

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 5 klasių mokiniai Matas Maldonis (5a kl.), Augustė Rauluševičiūtė (5a kl.), Smiltė Ragelytė (5b kl.), Rokas Motukas (5b kl.), Greta Barišauskaitė (5c kl.) dalyvavo šioje iniciatyvoje: su savo tėveliais, broliukais statė iš sniego pilis ir papuošė jas trispalvėmis, savo buto languose iškėlė trispalvę ar tiesiog savo rankose laikydami trispalvę  didžiavosi ja. Kiekvienas dalyvis gavo dovanų didelį sieninį kalendorių.

Mokytoja Audronė Pileckienė