Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

GIMNAZIJOS JAUNŲJŲ ŠAULIŲ DIENINĖ STOVYKLA

 

        Lietuvos šaulių sąjungos Alytaus aps. karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Lazdijų raj. dm. gen. Adolfo Ramanausko – Vanago šaulių 104-osios kuopos Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunųjų šaulių dieninės stovyklos (2022-06-16/17) metu jaunieji šauliai tobulino šaudymo įgūdžius iš įvairių padėčių, rikiuotės elementus, atliko pažintinį, mokomąjį, taktinį žygį pėsčiomis (apie 15 km.) Šv. Jokūbo keliu maršrutu Lazdijai – Pasienio rokadinis kelias ,,Geležinė uždanga”. Žygio dalyviai mokėsi šaulio maskuotės, gamtinių kliūčių įveikimo, žygio rikiuotės, realios pirmosios medicinos pagalbos suteikimo pagrindų. Kartu su jaunaisiais šauliais žygyje dalyvavo ir 6 klasių mokiniai. Jaunieji šauliai, mokiniai geriau pažino vienas kitą, suteikė pagalbą vienas kitam, patobulino komandinius įgūdžius.

        Ačiū karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės štabui, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos administracijai, KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės Lazdijų 108-osios pėstininkų kuopos kariui savanoriui vyr. srž. Arminui Lukoševičiui, Lazdijų turizmo informacijos centrui (direktoriui Valdui Žičkai), Šv. Jokūbo kelio draugų asociacijai  už pagalbą organizuojant ir pravedant jaunųjų šaulių dieninę stovyklą.

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt