GIMNAZIJOS JAUNŲJŲ ŠAULIŲ DIENINĖ STOVYKLA

Lietuvos šaulių sąjungos Alytaus aps. karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Lazdijų raj. dm. gen. Adolfo Ramanausko – Vanago šaulių 104-osios kuopos Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunųjų šaulių dieninės stovyklos (2022-06-16/17) metu jaunieji šauliai tobulino šaudymo įgūdžius iš įvairių padėčių, rikiuotės elementus, atliko pažintinį, mokomąjį, taktinį žygį pėsčiomis (apie 15 km.) Šv. Jokūbo keliu maršrutu Lazdijai – Pasienio rokadinis kelias ,,Geležinė uždanga”. Žygio dalyviai mokėsi šaulio maskuotės, gamtinių kliūčių įveikimo, žygio rikiuotės, realios pirmosios medicinos pagalbos suteikimo pagrindų. Kartu su jaunaisiais šauliais žygyje dalyvavo ir 6 klasių mokiniai. Jaunieji šauliai, mokiniai geriau pažino vienas kitą, suteikė pagalbą vienas kitam, patobulino komandinius įgūdžius.

Ačiū karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės štabui, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos administracijai, KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės Lazdijų 108-osios pėstininkų kuopos kariui savanoriui vyr. srž. Arminui Lukoševičiui, Lazdijų turizmo informacijos centrui (direktoriui Valdui Žičkai), Šv. Jokūbo kelio draugų asociacijai  už pagalbą organizuojant ir pravedant jaunųjų šaulių dieninę stovyklą.