Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Gimnazijos jaunieji šauliai Šiluvoje

 

        Š. m. rugsėjo 13 d. Šiluvoje vyko atlaidai už Lietuvos Kariuomenę. Atlaiduose itin gausiai dalyvavo šauliai, jaunieji šauliai, Lietuvos Kariuomenės kariai, maldininkai. Per visas Šilinių oktavos dienas Šiluvoje kasmet apsilanko iki 100 tūkstančių maldininkų iš visos Lietuvos bei užsienio. 
Pirmą kartą šiuose Atlaiduose dalyvavo Lazdijų Motiejaus Gustaičio ir Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijų, Šventežerio ir Aštrios Kirsnos mokyklų jaunieji šauliai ir mokiniai. Ekskursijas po Šiluvą ir Kauno Prisikėlimo bažnyčią vedė Alytaus įgulos kapialionas majoras Saulius Kasmauskas.

        Jaunieji šauliai dėkoja Lazdijų rajono savivaldybės administracijai už galimybę nuvykti į Šiluvą.

Kęstutis Pileckas
Jaunųjų šaulių vadovas

 

 

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt