Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Geros savijautos programa – gimnazijoje

        Rugsėjo 27 dieną 3gC klasė dalyvavo „Geros savijautos programos“ projekte. Geros savijautos programa siekiama sumažinti nuotolinio mokymo pasekmes vaikų ir jaunimo fizinei bei psichikos sveikatai. Ja siekiama gerinti mokinių emocinę būklę ir sukuriant kuo palankesnes sąlygas patirti mokymosi sėkmę jau sugrįžus į klases. 

        Patvirtinu, kad mūsų ,,emocinė būklė“ buvo puiki, nes ši diena buvo kupina juoko, geros energijos, jaukumo ir nuoširdumo. Projekto metu buvo vykdomas komandinis darbas, stiprinant pasitikėjimo jausmą, ieškant bendrų sprendimų. Mokiniai galėjo pasirinkti jam pačiam labiausiai tinkančią „gamtos stichiją” pagal savo asmenybę ar charakterio bruožus. Savęs tobulinimas, savęs ir kitų pažinimas, puikiai praleistas laikas… leido visiems pailsėti ir atsipalaiduoti nuo kasdienybės!

 

Rimgailė Kardokaitė , 3gc

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt