Geografijos mokytojų ekspertų sudaryti kalendoriai skatina pažinti pasaulį

Jau mėnuo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos skaityklos sienas puošia geografijos kalendorių paroda. Šių kalendorių autoriai bei sudarytojai – geografijos mokytojai ekspertai Jonas Malinauskas ir Albinas Jarmala. Kalendorius išleido Lietuvos geografijos mokytojų asociacija ir leidykla „Didakta“.  Fotonuotraukos Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidento, gido, keliautojo ir žurnalisto Ryto Šalnos. Redaktoriai – Erika Laumytė ir Rytas Šalna. Parodą skaitykloje parengė mokytojas Jonas Malinauskas.

Parodoje  lankytojai išvys A4 formato 8  spalvotus, kokybiškus bei informatyvius geografijos kalendorius, kuriuose minimos reikšmingos sukaktys, įžymūs žmonės, datos.  Kaip ir minėjau, geografijos kalendoriai, išleisti   nuo 2012 iki – 2019 metų, iliustruoti puikiomis spalvotomis  kelionių po įvairias pasaulio šalis nuotraukomis. Spalvoti, pilni įdomybių kalendoriai, skatina domėtis pasauliu, geografija, įvairių šalių kultūra bei architektūra. Jie skiriami mokiniui, mokytojui, mokyklai. Kviečiu pasidžiaugti Lazdijų rajono geografijos mokytojų ekspertų išleistais geografijos kalendoriais ir kartu pažinti pasaulį. Paroda veiks iki balandžio 15 d.

Bibliotekininkė
                                                                 Daiva Mikalauskienė