GAMTOS MOKSLŲ OLIMPIADOS

Gruodžio – sausio mėnesiais vyko nuotolinės gamtos mokslų mokyklinės ir rajoninės olimpiados.  Chemijos mokyklinėje olimpiadoje dalyvavo 54 mokiniai,  fizikos – 37 mokiniai, o biologijos – 55 1g-4g klasių mokiniai. Po atliktų mokyklinės olimpiados užduočių vyko atranka į rajonines gamtos mokslų olimpiadas.

Rajoninėje chemijos olimpiadoje 1g klasių grupėje I vietą užėmė Ugnius Vaičeskas, III vietą –  Titas Karakas.

2g klasių  grupėje I vieta atiteko Austėjai Jarusevičiūtei, II vieta – Ryčiui Naujaliui.

3g klasių tarpe II vietą užėmė Justinas Bakša, III vietą – Paulius Čepulis.

4g klasių tarpe I vieta atiteko Sofijai Salatkaitei (mokytoja Asta Eidukaitienė).

68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajoniniame ture 8 klasių tarpe I vietą užėmė Martynas Čepulis (mokytojas Audrius Kazakevičius), 1g klasių tarpe Gustas Valaika užėmė II vietą, o tarp 2g klasių – Austėja Jarusevičiūtė (mokytojas Algis Ragelis), tarp 3g klasių – Mantas Žilinskas I vietą, tarp 4g klasių – Augustė Pacukonytė I vietą (mokytojas Audrius Kazakevičius).

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiados savivaldybių II etape 1g klasių tarpe III vieta atiteko  Titui Karakui (mokytoja Gintutė Durtinevičienė), tarp 2g klasių – I vieta Urtei Lukoševičiūtei, II vieta – Kamilei Pečiulytei, tarp 3g klasių – III vieta Augustei Mocejūnaitei, tarp 4g klasių – I vieta Liucijai Eidukaitytei, III vieta – Dovilei Jakubauskaitei (mokytoja Laima Čepulienė).

Sveikiname nugalėtojus!

Gamtos mokslų grupės pirmininkė