Europos judumo savaitė 2022 A. Kirsnos skyriuje

Rugsėjo 16-22 dienomis Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos skyriuje vyko Europos judumo savaitei skirtos veiklos. Visa bendruomenė sėkmingai prisijungė prie #walk15 organizuojamo Nacionalinio judumo iššūkio. Rugsėjo  20 dieną mokykloje vyko bendruomenės sporto diena “Bendrauk lengviau- judėk sveikiau”. Jos metu pradinių klasių mokiniai varžėsi linksmosiose estafetėse. Taip pat  dalyvavo 500 metrų bėgime. Vyresnieji taip pat turiningai leido laiką ir varžėsi įvairiose rungtyse: traukė virvę, žaidė kvadratą su gimnastikos kamuoliu, išbandė taiklumą žaisdami Disk golfą. rinko baudų metimo karalių. Mokiniai džiaugėsi iškovotomis prizinėmis vietomis ir medaliais. Taip pat iš suneštų rudens gėrybių mokiniai sukūrė rudenišką mandalą. Laikas prabėgo nepastebimai.

Rugsėjo 21 dieną  visi mokiniai rinkosi į mokyklos kiemą ir dalyvavo šokio šventėje “Visi šoka”. Šokome vaikų mėgstamus šokius.O MATAU TAVE iniciatyvos šokį” DINAMITAS “šokome ne vieną kartą. Už medalius  ir sporto inventorių dėkojame projektui “Olimpinė karta”, kurio dėka visas šias priemones galėjome įsigyti.

Džiaugiamės būdami aktyviais Europos judumo savaitės dalyviais.