Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

„Esu saugus ir matomas kelyje“

        Atėjus šaltajam sezonui žymiai anksčiau pradeda temti, didžiąją paros dalį tvyro prieblanda. Dėl suprastėjusio matomumo stipriai išauga nelaimingų atsitikimų gatvėje ir kelyje grėsmė, todėl Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriaus mokytojos Eglė Smirnovienė ir Neringa Tumasonienė 5 klasės mokiniams vedė integruotą klasės valandėlės ir žmogaus saugos pamoką „Esu saugus ir matomas kelyje“. Į šią pamoką pasikvietė Lazdijų policijos bendruomenės pareigūnę Ugnę Kalinauskienę. Pamokos tikslas – priminti mokiniams, kad einant tamsoje ar esant blogam matomumui būtina su savimi turėti taisyklingai pritvirtintus atšvaitus, neštis šviečiantį žibintą ar vilkėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais, paraginti naudoti atšvaitus. Kad mokiniai prisimintų ir būtų saugūs kelyje Lazdijų policijos bendruomenės pareigūnė visiems padovanojo po atšvaitą.

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Pavaduotoja ugdymui laikinai einanti direktoriaus pareigas Virginija Spitrienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt