Ekskursija po Lazdijų Meno mokyklą ir edukacinė veikla

Balandžio mėn. 06 d. specialiųjų klasių mokiniai su auklėtoja L. Pauliukoniene ir mokytojo padėjėja L. Gencerauskaite  lankėsi Lazdijų Meno mokykloje. Meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Tulabienė mums surengė ekskursiją, kurios metu aplankėme dainavimo, dailės, choreografijos klases, grožėjomės absolventų darbais. Apžiūrėjome Dailės skyriaus pradinio ugdymo 2-3 kl. mokinių darbų parodą.

Meninio ugdymo klasėje dalyvavome edukaciniame užsiėmime, kuriam vadovavo mokytojai R. Vaickelionienė ir V. Dumbliauskas – iš molio lipdėme margučius.

Mokiniai stebino išmoningumu, fantazija, kruopštumu, draugiškumu. Džiaugėmės pačiu procesu ir rezultatais.

Po edukacijos buvom pakviesti į salę klausyti muzikos.  Kūrinį saksofonu  atliko Rytis Petruškevičius (mokytojas D. Pavilonis), o Monika Struckaitė (mokytoja Grigaitienė) – grojo fortepijonu. Buvom  sužavėti, grįžome pilni įspūdžių, pakilios nuotaikos.